Grupa I “Stokrotki”

• Dziękujemy mamie Wiktorii za kolorowy papier
  • Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu pysznego słodkiego poczęstunku z okazji pasowania. Za ciasta, owoce, soki, herbaty i kawy oraz talerzyki, kubeczki i łyżeczki. Dziękujemy rodzicom Igi, Franka, Antosi F., Antosi J., Alana, Wiktorii, Majki, Kacpra Antosia Pabicha i Antosia Pawlaka,Martynki, Kubusia i Julcia Filipa W., Jasia i Wojtusia
  • Rodzicom Antosi Frankowskiej za jednorazowe rękawiczki oraz pojemnik na zabawki
  • Mamie Franka Dembickiego za papier ksero
  • Dziadkowi Wojtusia Zielińskiego za jabłka dla dzieci
  • Mamie Bogusia Skrzypka za papier ksero
  • Rodzicom Antosi Jurewicz za papier ksero
  • Antosia Frankowskiej za słodyczene  na Dzień Przedszkolaka oraz Zabawki do sali,
  • Tacie Oliwi Szostak za pomoc przy zorganizowaniu spotkania z policjantami

• mamie Natana za gruszki i jabłka dla dzieci;
  • mamie Oliwii za ogórki dla dzieci;
  • babci Julka za piłki do zabaw sportowych;
  • rodzicom Miłosza za papier ksero;
  • babci Julka za warzywa do przedszkolnej kuchni;
  • rodzicom Amadeusza za jabłka dla dzieci;
  • mamie Oli za rękawiczki jednorazowe;
  • mamie Ali za jabłka dla dzieci;
  • mamie Zuzi B. za jabłuszka;
  • rodzicom Piotrusia za papier ksero;
  • rodzicom Emilki D. za mazaki i długopisy żelowe dla dzieci;
  • babci Mai P. za cukierki na Dzień Przedszkolaka;
  • rodzicom Miłosza za dynie do przedszkolnej kuchni;
  • mamie Ali za ozdobne dynie do kącika przyrodniczego;
  • wszystkim rodzicom z naszej grupy, bardzo zaangażowanym w zbiórkę kasztanów;
  • mamie Natana za zbiórkę mnóstwa paragonów;
  • rodzicom Miłosza za zbiórkę paragonów;

Rok szkolny 2017/2018

• Serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci : Mai T. oraz jej babci, Wiktorii za dostarczenie przyborów papierniczych i przyborów do rysowania.
  • Serdeczne podziękowania, również dla mamy Antosia B. za kamizelki i odblaski, które przydadzą się podczas spacerów.
  • Dziękuję za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie Festynu Rodzinnego rodzicom dzieci: Leny, Hani, Wiktorii, Tomasza, Oliwera, Jakuba.
  • Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy dostarczyli cebulki kwiatów.
  • Serdecznie dziękujemy Panu Arturowi Fallatik, za poświęcony czas i przekazanie dzieciom w sposób ciekawy informacji na temat swojego zawodu.
  • Serdeczne podziękowania dla państwa Talmon za artykuły papiernicze oraz kalendarze, które napewno się przydadzą.
  • Dziękujemy, również panu Tomaszowi Mendyk za słodycze dla dzieci i jednorazowe naczynia.
  • Serdecznie dziękujemy za gry dydaktyczne państwu Katarzynie i Tomaszowi Klimowicz.
  • Nic bez Was Drodzy Rodzice!
    Serdecznie dziękuję za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku z okazji Dnia Babci i Dziadka rodzicom dzieci: Jagody,Kajtka, Antosia P., Olusia, Wiktorii, Tomusia i Hani.
  • Serdecznie dziękujemy panu Tomaszowi Mendak za poświęcony czas dzieciom i zorganizowanie ciekawych zajęć, które były profesjonalnie przygotowane (5 marca robiliśmy pizzę!).
  • Dziękuję rodzicom Kajtusia za przybory piśmiennicze i kolorowanki.
  • Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za wykonanie pisanek potrzebnych do udekorowania Alei Kwiatowej w Szczecinie.
  • Serdecznie dziękujemy rodzicom Oliwki za zorganizowanie spotkania, które było doskonałą lekcją edukacyjną. Prowadzący policjant tłumaczył dzieciom, jak należy się zachowywać podczas kontaktu z obcym psem. Maluchy poznały trzy ważne zasady: 1. Nie uciekaj!, 2. Nie krzycz!, 3. Przyjmij postawę obronną! (“Drzewko”, „Żółwik”). Po ćwiczeniach był czas na bezpośredni kontakt z pieskami. Chętne dzieci mogły je pogłaskać. Mamy nadzieję, że poznane zasady będą chroniły dzieci w sytuacji zagrożenia.
  • Serdecznie dziękujemy rodzicom Jagógki, Oliwii, Tomka, Oliwiera, Igi R. za dostarczenie kwiatków, które dzieci posadziły przy pomocy pań w ogrodzie przedszkolnym. Mali ogrodnicy od tej pory będą o nie dbać i obserwować jak rosną.
  • Bardzo dziękujemy Mamie Jagódki za papier dla “małych artystów”
  • Podziękowanie dla Olka Konstantego z gr V za podarowanie zabawek młodszym kolegom.
  • Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci: Hani, Wiktorii, Kuby, Leny za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku na Święto Polskiej Niezapominajki w przedszkolu.
  • Serdecznie dziękujemy mamie Antosia B. za zorganizowanie spotkania z policjantką, która przypomniała dzieciom zasady poruszania się po ulicy.
  • Wszystkim Rodzicom, którzy bezpośrednio zaangażowali się w przygotowanie Festynu Rodzinnego serdecznie dziękujemy!!!