Działalność Rady Rodziców

Działalność Rady Rodziców

przy  Przedszkolu Publicznym  nr 61 w Szczecinie

wrzesień 2020r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już wszystkie dzieci mogą przechowywać swoje cenne prace plastyczne w personalizowanych szufladach.  Po konsultacjach z Panią Dyrektor mgr Agnieszką Pacholczyk oraz Gronem Pedagogicznym rada rodziców zdecydowała się  na zakup szafek z szufladami do sali grupy Stokrotek oraz sali grupy Biedronek.  

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 20 września 2020r. nasze dzieci miały swoje święto – Dzień Przedszkolaka!!!  Grono Pedagogiczne, dbając o to aby tak ważny dzień został zapamiętany, zorganizowało moc atrakcji, co więcej,  dzieci otrzymały prezenty o przygotowanie, których zadbały Panie Nauczycielki i rodzice działający w ramach rad oddziałowych.  Środki finansowe z funduszu rady rodziców, które nie mogły być wydatkowane w poprzednim semestrze z uwagi na ogłoszony stan epidemii, zostały przeznaczone  na upominki  z okazji Dnia Przedszkolaka.