POŻEGNANIE W “PSZCZÓŁKACH”

Z końcem roku szkolnego naszą grupę opuści kilkoro dzieci, by rozpocząć naukę w szkole. Chcąc je pożegnać panie nauczycielki wraz z rodzicami przygotowały dla wszystkich dzieci niespodziankę. 21 czerwca do „Pszczółek” zawitał król Julian z bajki pt. „Madagaskar”.  Niezwykły gość przygotował dla dzieci mnóstwo zabaw i konkursów. Było wieszanie skarpetek na sznurze, bieg z piłką zmyłką czy gorąca lina. Radości i tańcom nie było końca. Po wesołej zabawie na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Na koniec przedszkolaki zaśpiewały swoim kolegom i koleżankom piosenkę na pożegnanie. Absolwenci przedszkola otrzymali dyplom oraz książkę a Rodzice podziękowania za wspaniałą współpracę i zaangażowanie na rzecz naszej grupy oraz przedszkola.

Chociaż słońce jasno świeci, trochę smutne są dziś dzieci.
Czas uścisnąć sobie ręce i pożegnać najgoręcej
Dziś żegnajcie przedszkolaki przyszedł dla was nowy czas
Do nas przyjdą inne dzieci, a my dziś żegnamy was
Miło było razem z wami bawić się tu zabawkami
Teraz na was czeka szkoła dźwięcznym głosem dzwonek woła
Dla was w szkole książki nowe, klasy, ławki już gotowe.
Nowe Panie będą uczyć: pisać, czytać, wiersze mówić.
Wśród kolegów w nowej szkole wspominajcie dziś przedszkole
Śpiewu, tańca i humoru życzą dzieci wam w przedszkolu.
Kiedy będzie wolny czas, prosimy, odwiedźcie nas !

Życzymy powodzenia w szkole!!