DZIEŃ DZIECKA W ,,NIEZAPOMINAJCE” WYSTĘPY RODZICÓW Z GRUPY IV ,, PSZCZÓŁKI”

8 czerwca już od samego rana na dzieci z całego przedszkola czekała niespodzianka zorganizowana przez rodziców i nauczycielki z grupy IV ,,PSZCZÓŁKI”. Przebrani za różne postacie bajkowe rodzice, wystąpili w inscenizacji pt.,, Bajkowy galimatias”, w której działy się rzeczy nietypowe: baba-jaga zmieniła się w piękną bizneswoman, krasnoludki opuściły swoją chatkę i wybudowały sobie blok, baj zmęczony swoją pracą chciał wyruszyć na wakacje, ale………..

Kto oglądał przedstawienie wie, że mottem przewodnim bajki było zachęcenie dzieci do czytania bajek, do aktywności fizycznej i spędzania czasu wolnego z przyjaciółmi na świeżym powietrzu oraz kontrolowanie i ograniczenie korzystania z urządzeń elektronicznych. Dzieci z zapartym tchem oglądały występy rodziców.

Serdecznie dziękujemy naszym aktorom za zaangażowanie, poświęcony czas i niepowtarzalną atmosferę podczas prób.